No 29. līdz 31.martam Tallinā, Igaunijā notika Kristijana Palusalu piemiņas turnīrs - lielākais turnīrs jauniešiem Baltijā un vissvarīgākais turnīrs Igaunijā, kurā piedalījās 390 dalībnieki no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas un Krievijas.
Sacensības notika 4 vecuma grupās. Balvu Sporta skolu pārstāvēja 6 cīkstoņi. Dmitrijam Goļikovam sīvā konkurencē izdevās iegūt šā prestižā turnīra bronzas medaļu svara kategorijā 58 kg. Vjačeslavs Naumenko izcīnīja 5.vietu 28 cīkstoņu konkurencē (svara kategorijā 36 kg). Šajā pašā kategorijā Edvards Sarķis ieguva 16. vietu, bet Dāvis Akmens izcīnīja 6.vietu astoņpadsmit cīkstoņu konkurencē (svara kategorijā 47 kg). Vēl iegūtas divas septītās vietas-Krišjānis Kočāns (svara kategorijā 46 kg) un Jānis Stepanovs(virs 60 kg). Jau 6.aprīlī Rīgā notiks Latvijas meistarsacīkstes grieķu-romiešu cīņā kadetiem.