Š.g. 2.-3. decembrī Lietuvā, Šauļos, notika starptautisks turnīrs grieķu-romiešu cīņā "Atžalynas". Turnīrā piedalījās vairāku Lietuvas pilsētu cīkstoņu komandas, cīkstoņi no Svetlogorskas (Krievija), kā arī Polijas, Baltkrievijas un Latvijas – Liepājas, Rīgas, Saldus, Daugavpils un Balvu cīkstoņi.
Sacensības notika divās vecuma grupās. Vecākajā grupā (16-18gadus veciem) svara kategorijā virs 85 kg par sacensību uzvarētāju kļuva Balvu Sporta skolas audzēknis Dmitrijs Dubrovs, bet jaunākajā vecuma grupā (2000.g. dzimušiem un jaunākiem) par uzvarētāju svara kategorijā virs 50 kg kļuva Jānis Stepanovs un pirmo vietu svara kategorijā 44 kg ieguva Edvards Kokorevičs, bet Dāvis Akmens svara kategorijā 44 kg ieguva otro vietu. Visvieglākajā svara kategorijā (līdz 32kg ) trešo vietu ieguva Vjačeslavs Naumenko. Treneris Konstantīns Titorenko ir gandarīts par audzēkņu panākumiem.