428424016 331047099933161 5882461967458313072 n 2a1ce

6.februārī noslēdzās Ziemeļaustrumu U-8 (2016.g.dz. un jaunāki) grupas ziemas turnīrs. Turnīrā piedalījās:

• Balvu Sporta skola I;

• Balvu Sporta skola II;

• Alūksnes BJSS;

• Ludzas NSS I;

• Ludzas NSS II;

• Ludzas NSS III;

• Rēzeknes novada sporta skola.

Turnīra reglaments paredzēja viena apļa izspēli, kur katra komanda aizvadīja 6 spēles, pa vienai reizei tiekoties laukumā ar katru pretinieku. Balvu Sporta skolas U-8 komandām turnīrs bija samērā veiksmīgs, lai gan dažās spēlēs pievīla robi sastāvā, sakarā ar audzēkņu slimošanu. Lai nu kā, turnīrā gūta ļoti svarīga pieredze, kas uz priekšdienām būs ļoti svarīga.

Informāciju sagatavoja, foto: komandas treneris Ingus Zaharāns

6.februārī noslēdzās Ziemeļaustrumu U-8 (2016.g.dz. un jaunāki) grupas ziemas turnīrs. Turnīra reglaments paredzēja viena apļa izspēli, kur katra komanda aizvadīja 6 spēles, pa vienai reizei tiekoties laukumā ar katru pretinieku.Balvu Sporta skolas U-8 komandām turnīrs bija samērā veiksmīgs, lai gan dažās spēlēs pievīla robi sastāvā, sakarā ar audzēkņu slimošanu.Turnīrā gūta ļoti svarīga pieredze, kas uz priekšdienām būs ļoti svarīga.6.februārī noslēdzās Ziemeļaustrumu U-8 (2016.g.dz. un jaunāki) grupas ziemas turnīrs.Turnīrā piedalījās un komandās spēlēja: Gabriela Usāne, Simona Sārtaputne, Dāvids Dmitrijevs, Dominiks Kaders, Rodrigo Kokorevičs, Laura Vasiļjeva, Rodrigo Strapcāns, Markuss Ščemelinskis, Roberts Konstantinovs, Reinis Liepiņš, Kārlis Vaickovskis, Olivers Stepanovičs, Andžejs Dmitrijevs, Toms Sārtaputns, Markuss Baraņikovs, Raivo Ančs, Artēmijs Graps, Mārtiņš Mincāns.