u 9 ae401

10.septembrī noslēdzās Ziemeļaustrumu futbola čempionāts. Kopumā Balvu Sporta skola tika pārstāvēta ar  9 komandām 8 vecuma grupās. Jaunie futbolisti arī Covid-19 pandēmijas laikā ir spējuši sagatavoties, lai godam pārstāvētu savu pilsētu.


3 komandas uzvarēja savās grupās, 2 komandas ierindojās 2. vietā un 4 komandām lieliska sacensību pieredze un labas spēles, lai pilnveidotu savu spēlēt prasmi (šīm 4 komandam spēle bez rezultātu fiksēšanas, sakarā ar Latvijas futbola federācija noteiktajiem standartiem).
Vienīgā grupa, kurā netika pārstāvēta kā Balvu Sporta skolas komanda Ziemeļaustrumu čempionātā ir meiteņu, bet, cerams, ka ne uz ilgu laiku!
Balvu Sporta skolas jauniešu komandas turpina startēt Latvijas čempionāta U-13 (2008.g.dz.) un U-14 (2007.g.dz.) vecuma grupās, kur sezona vēl turpināsies līdz novembrim (ja ļaus Covid-19 noteiktie ierobežojumi). Tāpat sezonu turpina arī Balvu pieaugušo futbolistu komanda.
Ar prieku paziņojam, ka jauno futbolistu gaitas ir uzsākuši 2016. un  2017. gadā dzimuši bērni, kuri vēl gan sacensībās nepiedalās, bet pagaidām slīpē savu spēlētprasmi cītīgi trenējoties, lai savās pirmajās sacensībās spētu parādīt maksimāli labāku sniegumu.


Atspoguļojums pa grupām Ziemeļautrumu čempionātā


U-7 grupa

Balvu Sporta skola I

u 7 58ec6

Rezultāts: netika fiksēts.
Komandā spēlēja: Daniels Smiltens, Rinalds Ķerģis, Patriks Ķirsons, Martins Maslovskis, Roberts Luksts, Ralfs Rudzāns, Kārlis Iļjins, Dinārs Gaiduks, Timurs Tuzdzu, Kristaps Boldāns, Kārlis Ertmanis, Markuss Jaundžekars, Rodrigo Žalužinskis, Jēkabs Kaļva, Kristians Priedeslaipa, Ralfs Laicāns, Emīls Supe.
Komandas treneris: Jurģis Vilciņš.
Kopā piedalījās 7 komandas (Balvu Sporta skola I, Balvu Sporta skola II, Rēzekne I, Rēzekne II, Rēzekne III, Rēzekne IV, Alūksnes BJSS).


Balvu Sporta skola II


Rezultāts: netika fiksēts.
Komandā spēlēja: Gusts Bērziņš, Gustavs Logins, Sandis Truhanovs, Ralfs Cibulis, Marks Keiselis, Artis Leišavnieks, Ģirts Kairišs, Rinalds Kokorevičs, Artūrs Grīns, Aleksis Kravalis, Emīls Leons.
Komandas treneris: Jurģis Vilciņš.
Kopā piedalījās 7 komandas (Balvu Sporta skola I, Balvu Sporta skola II, Rēzekne I, Rēzekne II, Rēzekne III, Rēzekne IV, Alūksnes BJSS).


U-8 grupa

u 8 d3d5f
Rezultāts: netika fiksēts.
Komandā spēlēja: Niks Zaharāns, Harijs Pušpurs, Eduards Vaickovskis, Paula Saliņa, Olafs Vigulis, Sandis Dokāns, Danils Antonovs, Leo Kristofers Salgrāvis, Aleksandrs Ločs, Andis Baraņins, Ričards Puks, Emīls Ločs.
Kopā piedalījās 6 komandas (Balvu Sporta skola, Gulbenes BJSS, Rēzekne, Alūksnes BJSS, Lubāna/MBJSS, Varakļāni/MBJSS).


U-9 grupa

u 9 ae401
Rezultāts: netika fiksēts.
Komandā spēlēja: Mairis Ančs, Henrijs Berjozovs, Harijs Pušpurs, Sandis Noviks,  Mārcis Poševs, Roberts Dvinskis, Artūrs Salmanis, Andrejs Sidarovičs, Vasīlijs Tihamirovs, Renārs Dzeguze.
Komandas treneris: Jānis Zakarīts.
Kopā piedalījās 11 komandas (Balvu Sporta skola, Gulbenes BJSS, Ludzas NSS/SK Kuorsova I, Ludzas NSS/SK Kuorsova II, Rēzeknes Novada BJSS, Alūksnes BJSS, Rēzekne I, Rēzekne II, Rēzekne III, Līvānu BJSS I, Līvānu BJSS II).


U-10 grupa

u 10 62514
Rezultāts: 2.vieta.
Labākais komandas spēlētājs: Ivo Frolovs.
Visa turnīra labākais uzbrucējs: Viesturs Salmanis.
Komandā spēlēja: Gvido Prokofjevs, Ivo Frolovs, Ričards Apšenieks, Toms Kozlovskis, Pēteris Petrovs, Mairis Ančs, Sandis Noviks, Mārcis Poševs, Renārs Dzeguze, Henrijs Berjozovs, Artūrs Salmanis, Harijs Pušpurs, Viesturs Salmanis.
Komandas treneris: Jānis Zakarīts.
Kopā piedalījās 6 komandas (Balvu Sporta skola, Gulbenes BJSS, Madonas BJSS, Alūksnes BJSS, Viļaka, Viļānu SS).


U-11 grupa

u 11 231e6
Rezultāts: 2.vieta.
Labākais komandas spēlētājs: Leo Šaicāns.
Visa turnīra labākais aizsargs: Dāvis Štekels.
Komandā spēlēja: Dāvis Štekels, Daniels Priedeslaipa, Kristers Liepiņš, Mareks Semjonovs, Leo Šaicāns, Filips Nirka, Aleksandrs Kašs, Raens Ceplītis, Ričards Ivanovs, Adrians Pitiļevičs, Olivers Buls, Viesturs Salmanis, Armands Ķerģis, Rodrigo Tokmačovs, Deniss Zaicevs, Jānis Bušs.
Komandas treneris: Jānis Zakarīts.
Kopā piedalījās 7 komandas (Balvu Sporta skola, Gulbenes BJSS, Madonas BJSS, Varakļāni/MBJSS, Viļaka, Ludzas NSS/SK Kuorsova I, Ludzas NSS/SK Kuorsova II).


U-12 grupa

u 12 2714c
Rezultāts: 1.vieta.
Labākais komandas spēlētājs: Edgars Boldāns.
Visa turnīra labākais vārtsargs: Viesturs Pipcāns.
Visa turnīra rezultatīvākais spēlētājs: Toms Zvejnieks.
Labākais turnīra treneris: Ingus Zaharāns.
Komandā spēlēja: Dāvis Štekels, Kristers Liepiņš, Leo Šaicāns, Ričards Ivanovs,  Toms Zvejnieks, Viesturs Pipcāns, Edgars Boldāns, Gundars Salmanis, Artūrs Strumpe, Gregorijs Keišs, Deivids Šalajevs, Edžus Jermacāns, Daniels Logins.
Komandas treneris: Ingus Zaharāns.
Kopā piedalījās 4 komandas (Balvu Sporta skola, Gulbenes BJSS, Ludzas NSS/SK Kuorsova, Viļānu SS).


U-13 grupa

u 13 9a7ae
Rezultāts: 1.vieta.
Labākais komandas spēlētājs: Kristofers Pušpurs.
Visa turnīra labākais aizsargs: Rinalds Kokorevičs.
Visa turnīra rezultatīvākais spēlētājs: Rinolds Baikovs.
Labākais turnīra treneris: Ingus Zaharāns.
Komandā spēlēja: Toms Zvejnieks, Viesturs Pipcāns, Edgars Boldāns, Gundars Salmanis, Artūrs Strumpe, Gregorijs Keišs, Deivids Šalajevs, Edžus Jermacāns, Daniels Logins, Kristofers Ločmelis, Kristofers Pušpurs, Rinolds Baikovs, Rinalds Kokorevičs, Nauris Sorokins, Braens Usāns, Helmuts Šubrovskis.
Komandas treneris: Ingus Zaharāns.
Kopā piedalījās 6 komandas (Balvu Sporta skola, Gulbenes BJSS, Ludzas NSS/SK Kuorsova, Rēzekne, Madonas BJSS, Alūksnes BJSS).


U-15 grupa

u 15 cfcc6
Rezultāts: 1.vieta.
Labākais komandas spēlētājs: Danils Aleksejevs.
Visa turnīra labākais vārtsargs: Rainers Ušāns Čips.
Visa turnīra rezultatīvākais spēlētājs: Deivijs Pušpurs.
Labākais turnīra treneris: Ingus Zaharāns.
Komandā spēlēja: Toms Zvejnieks, Viesturs Pipcāns, Kristofers Ločmelis, Kristofers Pušpurs, Rinolds Baikovs, Rinalds Kokorevičs, Nauris Sorokins, Braens Usāns, Helmuts Šubrovskis, Danils Aleksejevs, Deivijs Pušpurs, Alens Kuzņecovs, Markuss Gagars, Ralfs Julians Sirmais, Armands Čugurovs, Rainers Ušāns Čips, Endijs Kleins.
Komandas treneris: Ingus Zaharāns.
Kopā piedalījās 5 komandas. (Balvu Sporta skola, Gulbenes BJSS, Ludzas NSS/SK Kuorsova, Lubāna/NBJSS, Alūksnes BJSS).

Informāciju sagatavoja: Ingus Zaharāns
Foto: no komandu personīgajiem arhīviem