distancu sleposana 11318

19.martā Madonā, slēpošanas un biatlona trasē Smeceres Sils, norisinājās Latvijas čempionāta 3.posms distanču slēpošanā brīvā stila solī. Čempionātu pārstāvēja arī Balvu sporta skolas izglītojamie.

Jaunākajā grupā V12 uz starta izgāja 43 sportisti. To vidū bija arī Emīls Keišs, kurš 5km garajā distancē finišēja kā 42. dalībnieks.

V14 grupā un S14 grupā startēja Reinis Mičs un Amanda Husāre, attiecīgi  finišējot  25. un 18. vietā, distances garumi - 7,5 km un 5 km.

S16 grupā startēja Loreta Kamzola. Izglītojamā 7,5 km distancē ierindojās 14. vietā.

V16 grupā 10 km distancē Indriķis Ints Circens no septiņpadsmit startējošajiem sportistiem ierindojās 3. vietā, izcīnot bronzu.

Informācija, foto: treneris Jānis Dokāns