whatsapp image 2024 01 04 at 17.41.01 022d6

Decembrī tika aizvadītas pēdējās pirmā apļa spēles LJBL čempionātā. Balvu SS U – 15 komanda decembrī aizvadīja 3 spēles, piedzīvojot 2 zaudējumus un izcīnot 1 uzvaru. Tika piedzīvoti zaudējumi pret Bertānu VBS U – 15 un Gulbenes BJSS U – 15 komandām, savukārt uzvara tika gūta pret Bertānu VBS – 2 komandu. Līdz ar to pirmais aplis tika noslēgts 6. vietā 10 komandu konkurencē, izcīnot 4 uzvaras un piedzīvojot 5 zaudējumus.

Balvu SS U – 16 komanda decembrī aizvadīja 2 spēles, piedzīvojot 1 zaudējumu un izcīnot 1 uzvaru. Tika piedzīvots zaudējums pret līderiem Ezerzeme/Rēzeknes BJSS U – 16 komandu un gūta uzvara pret Līvānu BJSS U – 16 komandu. Pirmais aplis tika noslēgts 4. vietā 10 komandu konkurencē, izcīnot 5 uzvaras un piedzīvojot 4 zaudējumus.

Pašās decembra beigās pirmo pieredzi basketbola laukumos guva paši mazākie Balvu Sporta skolas basketbolisti. Balvu SS U – 10 (2014. gadā dzimušie un jaunāki) komanda piedalījās ‘’Balcia Mini kauss” pirmajā posmā. Balvu SS U – 10 komanda tikās ar Madonas BJSS U – 10 un Madonas BJSS U – 10 2 komandām. Abās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi. Bija redzams spēļu prakses trūkums.

Informācija, foto: treneris Elmārs Rakstiņš

Decembrī tika aizvadītas pēdējās pirmā apļa spēles LJBL čempionātā.Decembrī tika aizvadītas pēdējās pirmā apļa spēles LJBL čempionātā. Īsi pirms Ziemassvētku skolēnu brīvlaika Balvu Sporta skolas basketbola nodaļas audzēkņi aizvadīja treniņus kā Ziemassvētku rūķi.Pašās decembra beigās pirmo pieredzi basketbola laukumos guva paši mazākie Balvu Sporta skolas basketbolisti. Balvu SS U – 10 (2014. gadā dzimušie un jaunāki) komanda piedalījās ‘’Balcia Mini kauss” pirmajā posmā.Balvu SS U – 10 komanda tikās ar Madonas BJSS U – 10 un Madonas BJSS U – 10 2 komandām.Abās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi. Bija redzams spēļu prakses trūkums.Pašās decembra beigās pirmo pieredzi basketbola laukumos guva paši mazākie Balvu Sporta skolas basketbolisti. Balvu SS U – 15 komanda decembrī aizvadīja 3 spēles, piedzīvojot 2 zaudējumus un izcīnot 1 uzvaru. Tika piedzīvoti zaudējumi pret Bertānu VBS U – 15 un Gulbenes BJSS U – 15 komandām, savukārt uzvara tika gūta pret Bertānu VBS – 2 komandu. Balvu SS U – 16 komanda decembrī aizvadīja 2 spēles, piedzīvojot 1 zaudējumu un izcīnot 1 uzvaru. Tika piedzīvots zaudējums pret līderiem Ezerzeme/Rēzeknes BJSS U – 16 komandu un gūta uzvara pret Līvānu BJSS U – 16 komandu.Pirmo pieredzi basketbola laukumos guva paši mazākie Balvu Sporta skolas basketbolisti.