whatsapp image 2023 03 08 at 14.25.35 1 6bc8d

 Šī gada 16. aprīlī Skonto hallē Rīgā norisināsies Top kausa izcīņas finālsacensības volejbolā vispārizglītojošām skolu komandām, kurās Balvu novadu pārstāvēs Balvu pilsētas skolu komandas.

Sacensības notiek četrās vecuma kategorijās:

1. grupa: vidusskolas zēni (2003. - 2006. gadā dzimušie);

2. grupa: vidusskolas meitenes (2003. - 2006.);

3. grupa: pamatskolas zēni (2007. - 2010.);

4. grupa: pamatskolas meitenes (2007. - 2010. gadā dzimušās).

Šī gada 1. martā Balvu profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas un Balvu Valsts ģimnāzijas sporta zālēs noskaidroja uzvarētājus 1. un 2. grupā.

1. grupa: 1. vieta - BPVV, 2.vieta - Balvu VĢ, 3.vieta - Baltinavas vsk., 4.vieta - Viļakas VĢ .   

2. grupa: 1. vieta - Balvu VĢ, 2.vieta - BPVV, 3.vieta - Viļakas VĢ.

 

Šī gada 7. martā Viļakas Valsts ģimnāzijas sporta zālē noskaidroja uzvarētājus 3. un 4. grupā.

3. grupa: 1.vieta - Balvu VĢ, 2.vieta - Viļakas VĢ, 3.vieta - Baltinavas vsk., 4. vieta - BPVV, 5.vieta - Tilžas p-sk.

4. grupa: 1.vieta - Balvu VĢ, 2.vieta - Viļakas VĢ, 3. vieta - BPVV.

 

Sacensībās piedalās: Balvu Valsts ģimnāzija, Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola, Baltinavas vidusskola, Viļakas Valsts ģimnāzija.

4. grupā piedalās: Balvu Valsts ģimnāzija, Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola, Viļakas Valsts gimnāzija.

 Šī gada 16. aprīlī Skonto hallē Rīgā norisināsies Top kausa izcīņas finālsacensības volejbolā vispārizglītojošām skolu komandām, kurās Balvu novadu pārstāvēs Balvu pilsētas skolu komandas.Šī gada 1. martā Balvu profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas un Balvu Valsts ģimnāzijas sporta zālēs noskaidroja uzvarētājus 1. un 2. grupā.Šī gada 7. martā Viļakas Valsts ģimnāzijas sporta zālē noskaidroja uzvarētājus 3. un 4. grupā.Sacensībās piedalās: Balvu Valsts ģimnāzija, Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola, Baltinavas vidusskola, Viļakas Valsts ģimnāzija.Kausa izcīņas sacensības organizē Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar veikalu tīklu top! un pašvaldībām.Atlases sacensības 16. aprīlī Skonto hallē Rīgā norisināsies Top kausa izcīņas finālsacensības volejbolā vispārizglītojošām skolu komandām, kurās Balvu novadu pārstāvēs Balvu pilsētas skolu komandas.Sacensībās piedalās: Balvu Valsts ģimnāzija, Balvu profesionālā un vispārizglītojošā vidusskola, Baltinavas vidusskola, Viļakas Valsts ģimnāzija.

Informāciju sagatavoja: Arnis Voika