Informatīva afiša par peldbaseina darba laiku

Balvu Sporta skolas peldbaseins atsāk darbu 6.jūlijā. Peldbaseina pakalpojumi pieejami  pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 26656086.

Pakalpojuma pieejamais laiks: darba dienās - 13:00 līdz 19:45 (pēdējais pieraksts), sestdienās, svētdienās – 09:00 – 19:45 (pēdējais pieraksts).

Saskaņā ar grozījumiem Ministru kabineta 2020.gada 9.jūnija noteikumos Nr.360 ,,Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, peldbaseina sniegtos pakalpojumus varēs izmantot sekojošas personas:

  • kurām ir derīgs Covid -19 vakcinācijas sertifikāts;
  • kurām ir derīgs Covid -19 pārslimošanas sertifikāts;
  • kurām ir derīgs Covid -19 testēšanas sertifikāts, kas apliecina, ka persona pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid -19 testu, nosakot SARS-CoV-2 RNS vai SARS-CoV-2 antigēnu, un tas ir negatīvs, kā arī šīs personas pavadošie bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, bez sertifikātiem var saņemt pakalpojumus klātienē.

Ierodoties peldbaseinā jāuzrāda QR kods un personas apliecinošs dokuments (pase vai ID karte). QR kodu iespējams lejupielādēt savā tālrunī vai izdrukāt no mājas lapas https://covid19sertifikats.lv/.