Pagājušajā nedēļas nogalē, 8.februārī, Malnavas koledžas sporta zālē tika aizvadītas Atzeles volejbola līgas A grupas apļa spēles.

Sestdienas rītu ar nepacietību gaidīja četras komandas: „SK Kuorsova”, „Ļaudonas vsk.”, „Gulbene I” un „Gulbene II”. Spraiga cīņa bija sagaidāma starp „SK Kuorsova”, „Gulbene I” un „Gulbene II” komandām, jo komandas grupas tabulā atradās plecu pie pleca. Dienas otrajā spēlē tikās divas Gulbenes komandas, kur pārāka divos setos izrādījās „Gulbene II”. Nakamajā cīņā ar svaigiem spēkiem „Gulbene II” komandai pretī stājās „SK Kuorsova”. Cīņa izvērtās trijos setos un noslēdzošajā setā labāki bija gulbenieši. „Gulbene I” dienas piektajā spēlē tikās ar „SK Kuorsova” un zaudēja trijos setos, bet šis viens zaudētais punkts „SK Kuorsova” komandai bija izšķirošais. Pirmo vietu no otrās šķir tikai viens punkts. „Gulbene II” spēja izcīnīt trīs uzvaras un ar nelielu veiksmes jeb „Gulbene I” palīdzību, spēja sev nodrošināt pirmo vietu grupā. Pie diviem panākumiem tika „SK Kuorsova”, izcīnot dienas pirmo uzvaru pret „Ļaudonas vsk.” komandu un otro pret „Gulbene I” komandu. „Gulbene I” trijos setos pieveica „Ļaudonas vsk.” komandu un aizvadot otro spēli pēc kārtas ar „SK kuorsova” komandu piedzīvoja zaudējumu trijos setos.

A grupas rezultāti pirms izslēgšanas spēlēm:

Pirmā vieta – komanda „Gulbene II”;
Otrā vieta – komanda „SK Kuorsova” no Kārsavas novada;
Trešā vieta – komanda „Gulbene I”;
Ceturtā vieta – komanda „Ļaudonas vsk.” no Madonas novada.

23.februārī visas komandas dosies uz Balviem, lai cīnītos izslēgšanas spēlēs un 29.februārī Alūksnē sadalīsim vietas.