Svētdien, 20.janvārī, ZA 2.līgas telpu futbola sacensībās spēkiem mērojās turnīra līdere - Balvu Sporta centrs un 5.vietas īpašniece - Stradi (Gulbenes nov.).

Spēles Intriga izpalika, jo jau pirmajā puslaikā Balvu Sporta centrs futbolisti guva 4 bezatbildes vārtus. 2.puslaikā Balvu futbolisti palielināja apgriezienus, un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 13-1.

Vārtus guva:

3 - Andrejs Aleksejevs,
2 - Rihards Ščogols,
2 - Gvido Dokāns,
2 - Vadims Sņegovs,
2 - Egils Lielbārdis,
1 - Aleksandrs Sņegovs,
1 - Ņikita Kokorevičs.

Pretiniekiem: 1-Rihards Ostrovs.

Jāatzīmē, ka pirmo maču Balvu Sporta centrs pamatsastāvā, no zvana līdz zvanam, aizvadīja vārtsargs Deins Polis, tādējādi dodams iespēju atpūsties komandas vārtsargam nr.1 - Jurģim Vilciņam. Nu ko, debija izdevusies!

Šī uzvara ļauj Balvu komandai saglabāt līderpozīcijas tabulā.