11.decembrī Balvu pamatskolas sporta zālē pie pilnām skatītāju tribīnēm tika aizvadīta ZA līgas telpu futbola spēle starp Balvu Sporta centrs un Rēzeknes BJSS/FA futbolistiem.

Ļoti pārliecinošu uzvaru svinēja Balvu Sporta centrs futbolisti, kuri mačā bija pārāki ar 11-3.

Balvu Sporta centrs labā vārtus guva: Vadims Sņegovs, gūstot 4 vārtus, Mareks Kozlovskis - 2, Andrejs Aleksejevs - 2, Aleksandrs Sņegovs - 1, Kārlis Vanags - 1, Artūrs Zušs - 1 (kuram tie bija pirmie vārti 2.līgā).
Pretiniekiem izcēlās: Uģis Kļaviņš, gūstot divus vārtus un Kaspars Pudniks.

Balviem tā bija 4. uzvara 4 spēlēs, kas pagaidām ļauj ierindoties 2.vietā turnīra tabulā ar 12 punktiem, par 1 punktu atpaliekot no FK Jēkabpils Lūši - 2. Tiesa gan, FK Jēkabpils Lūši aizvadījuši par vienu spēli vairāk.

Novēlam tikpat sekmīgu turpinājumu!