Sestdien, 6.oktobrī, Gulbenes pilsētas stadionā Balvu Sporta centrs uzņēma FK Auda no Ķekavas.

Spēle sākās cerīgi, un pat tuvāk vārtu guvumam bija Balvu Sporta centra futbolisti, bet tad pienāca spēles 32.minūte, kad nevajadzīgu noraidījumu saņēma Edmunds Kokorevičs. Tik pieredzējušam spēlētājam tas nav piedodams.

Faktiski ar to arī spēle beidzās, jo Balvu Sporta centra futbolisti līdz pārtraukumam ielaida 2 vārtus, bet pēc tā vēl 3, un piedzīvoja zaudējumu ar 0-5.

Sāpīgākais ir tas, ka izšķirošajā spēlē par palikšanu Komanda.lv 1.līgā ar FK Staiceles bebri, kas notiks 13.oktobrī plkst.14:00 Gulbenes pilsētas stadionā, nevarēs palīdzēt Edmunds.

Bet nu ko! Jāspēlē vien ir, un jācīnās par uzvaru! Uzvara pēdējā kārtā ļaus Balvu Sporta centra futbolistiem saglabāt vietu pēc ranga 2.spēcīgākajā līgā Latvijas futbolā arī nākamgad.