tmb20180802130030

Šodien, 2.augustā, Balvos viesojās Latvijas Futbola federācijas vadība (Latvijas Futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs, ģenerālsekretārs Edgars Pukinsks, izlases galvenais treneris Mixu Paatelainen, sporta direktors Dainis Kazakevičs), lai tiktos ar Ziemeļaustrumu futbola komandu treneriem un pārrunātu dažādas ar futbolu saistītas aktualitātes.

Tika pārrunāti Latvijas futbola federācijas attīstības plāni līdz 2024.gadam, spēlētāju sagatavošanās programmas, reģiona attīstības plāni, infrastruktūras attīstības plāni reģionā un valstī, tautas futbola attīstība, kā arī pirmsskolas izglītības iestāžu un skolas futbola attīstība.

Pēc tikšanās futbola vadība devās apskatīt topošos sporta laukumus, kā arī apciemoja futbolistus treniņā. Neizpalika ne kopīga fotografēšanās, ne autogrāfu dalīšana.

tmb20180803094623