bss afiša galavariants majaslapai 39bad

Balvu Sporta skola aicina piedalīties pasākumā "Skrējiens un nūjošana apkārt Balvu ezeram 2021".

Apstiprinu:
Balvu novada domes
priekšsēdētājs
Sergejs MaksimovsSkrējiens un nūjošana apkārt Balvu ezeram 2021
NOLIKUMS


MĒRĶIS
Popularizēt skriešanu un nūjošanu kā sportiski aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Atjaunot ikgadēju tradīciju skrējienam un nūjošanai apkārt Balvu ezeram.
VIETA UN LAIKS
Skrējiens notiks 2021.gada 9.oktobrī Balvos starts pilsētas parkā pie estrādes pulkstens 11:00. Reģistrācija sacensību dienā no 10:00 līdz 10:50 minētajā sacensību starta vietā. Sacensību dalībnieki iepriekšējos pieteikumus nosūta uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (līdz 7.oktobra plkst.20:00 norādot vārdu, uzvārdu dzimšanas gadu)

SACENSĪBAS ORGANIZĒ
Balvu novada Sporta skola, sacensību galvenais tiesnesis – Arnis Voika /29432008/
SACENSĪBU DALĪBNIEKI UN NORISE
Aicināti piedalīties ikviens Balvu pilsētas un novada iedzīvotājs, kā arī ikviens skriešanas un nūjošanas cienītājs Latvijā. Katrs sacensību dalībnieks ir atbildīgs par Covid-19 noteikumu ievērošanu un savu veselības stāvokli piedaloties sacensībās.
DISTANCE
Skriešanā un nūjošanā distances garums ~ 10 kilometri, trases segumā asfalts un zemes ceļš.
VECUMA GRUPAS
Skriešanā un nūjošanā sievietēm un vīriešiem ir divas vecuma grupas:

- līdz 40 gadiem (1982.dzimšanas gads, jaunāki un jaunākas)

- 40 gadi un virs (1981.dzimšanas gads un vecāki, vecākas)
APBALVOŠANA
Apbalvošanas ceremonija plkst. 14:00, sacensību 1.-3.vietu ieguvēji katrā vecuma grupā tiek apbalvoti ar medaļām. Diviem augstvērtīgākajiem rezultātiem tiks pasniegtas naudas balvas. Organizatori var apbalvot arī citās nominācijās.
SACENSĪBU IZDEVUMI
Katrs dalībnieks sedz savus izdevumus, kas ir saistīti ar šīm sacensībām, dalība sacensībās bez maksas.