Direktora vietnieks pieaugušo sportā:

Arnis Voika
basketbols arnis voika

Tālrunis
29432008

E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


img 7561 majaslapai b9f0f

Šī gada 9. oktobrī plkst. 11.00 pilsētas parkā tika dots starts skrējienam un nūjošanai apkārt Balvu ezeram. Uz starta līnijas stājās ap 60 dalībniekiem, lai šajā skaistajā rudens dienā cīnītos par augstāku rezultātu gandrīz 10 kilometrus garā distancē. Finišu sasniedza 28 skrējēji un 21 nūjotājs, kā arī vairāki dalībnieki, kuri piedalījās ārpus rezultāta kontroles. Katrs dalībnieks finišā tika sagaidīts ar pozitīvām emocijām un daži no dalībniekiem- ar ziediem.

spēka diena majaslapai 8a979

Balvu novada Sporta skola aicina ikvienu Balvu pilsētas un novada iedzīvotāju, kā arī ikvienu sportisko aktivitāšu cienītāju Latvijā piedalīties sacensībās "Spēka diena 2021".

bss afiša galavariants majaslapai 39bad

Balvu Sporta skola aicina piedalīties pasākumā "Skrējiens un nūjošana apkārt Balvu ezeram 2021".

img 8696 fadaf

Jau trešo reizi, septembra pirmajā sestdienā, Balvos pulcējās labākās pludmales volejbola komandas no mūsu reģiona, lai četrās dažādās grupās noskaidrotu uzvarētājus. Šogad turnīrā piedalījās: meistaru grupā 5 komandas, veterānu grupā 6 komandas, sieviešu grupā 13 komandas un tautas grupā 14 komandas, kopā 38 komandas, kas ir vislielākais komandu skaits līdzšinējos turnīros.

Pagājušās nedēļas nogalē Cēsīs risinājās Latvijas pašvaldību sporta veterānu- senioru savienības 58. sporta spēles. Sacensības notika septiņos sporta veidos. Balvu novada komanda piedalījās tikai vieglatlētikas sacensībās un septiņu sporta veterānu sastāvā ar 222 punktiem spēja izcīnīt 20.vietu. “Lai izcīnītu augstāku vietu kopvērtējumā, ir jāpiedalās praktiski visās vieglatlētikas disciplīnās. Savukārt, tas nozīmē, ka komanda ir jānokomplektē ar daudz lielāku skaitu dalībnieku, jo viens dalībnieks drīkst startēt tikai trīs disciplīnās. Neskatoties uz to, ka Cēsīs periodiski smidzināja lietus, sportistu vidū valdīja satikšanās prieks un tieksme uzrādīt pēc iespējas augstvērtīgāku rezultātu, stingri ievērojot drošības pasākumus Covid 19 izplatības apstākļos,” komandas startus rezumē Jānis Strapcāns.

be514a7c 5e3a 45a3 b2bc d0cc88195836 95cdc

No 21.-22.augustā Ventspilī norisinājās 8.Baltijas un 7.Latvijas atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem. Sacensības notika Olimpiskā centra „Ventspils” stadionā un tajās piedalījās gandrīz 400 sportisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, kā arī no Vācijas un Polijas. Sportisti ievēroja drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 360, taču tas netraucēja priecāties par saulainiem laika apstākļiem čempionātu laikā. No Balvu novada piedalījās septiņi sporta veterāni. Mūsu sportistiem izdevās sasniegt lieliskus rezultātus.

img 002 7e41122.augustā Limbažos norisinājās pludmales volejbola turnīrs Tēvi un Dēli, kurā piedalījās arī divi pāri no Balviem- Egons Salmanis un Egmonds Salmanis, Gatis Stepanovs un Evelīna Stepanova.

img 004 a17f1

22.augustā Rojā risinājās Latvijas Sporta veterānu-senioru savienības (LSVS) Pašvaldību 57.sporta spēles. Parasti šāda mēroga sacensības notiek divas dienas, bet šoreiz sacensību grafiks tika pakārtots vienai dienai. Uz vēsturiski senu pilsētciematu Roju, kur nav piļu, muižu vai cita veida kultūrvēsturiskas apbūves, Balvu novada vieglatlētikas veterānu komanda devās 5 sportistu sastāvā.

19.08.pludmales voljebols jauna 40ccb

Balvos no 1.jūlija norisinās čempionāts pludmales volejbolā. Tas notiek tautas, meistarības, veterānu un sieviešu grupās. Līdz šim ir aizvadīti jau 4 posmi un šodien pulksten 18:00 notiks pēdējais piektais posms.

KOPVĒRTĒJUMS

NOLIKUMS

bnp00919 2 vaai8jy40j18.jūlijā svētku Balvos "Par prieku sev, par prieku Tev un ļautiņiem par prieku" laikā norisinājās Balvu novada pludmales volejbola čempionāts un Starpnovadu strītbola turnīrs 3x3, kuros pulcējās 61 komanda jeb vairāk kā 200 sportot gribētāju no Balvu, Gulbenes, Rugāju, Rēzeknes, Madonas, Kārsavas, Baltinavas un Alūksnes novadiem.

Rezultāti:

Balvu novada pludmales volejbola čempionāta kopvērtējums

Starpnovadu strītbola turnīra rezultāti:

U 10 vecuma grupas rezultāti
U 12 vecuma grupas rezultāti
U 15 vecuma grupas rezultāti
“A” un “B” grupas “Vīrieši” rezultāti

Edgars Kaļva,
Balvu Sporta skolas
direktora vietnieks pieaugušo sportā